אודות

סלקט

אופנה לכולם

 אם אתם בעניין של אופנה עכשווית, המתאימה לכולם, במגוון מידות, כולל מידות גדולות ובאיכות גבוהה – כדאי שתגיעו לאחד מ 11 סניפי רשת סלקט הפרוסים בכל רחבי הארץ, מאילת שבדרום ועד קריית שמונה שבצפון.

לקנות בארץ, להרגיש בחו"ל

בכדי להכיר ממש מקרוב את רשת "סלקט", ולחוש את האווירה החדשה המנשבת בכל סניפיה,  לאחד הסניפים שלנו, שם, בשטחים המשתרעים על 700-1200 מ"ר, תוכלו למצוא מבחר תאי הלבשה מרווחים, הבגדים והמדפים מסודרים לפי מחלקות, מוכרות אדיבות ומסבירות פנים, ובסיום מסע הקניות הארוך, אין צורך לחכות בתור זמן רב –  יש מספיק קופות לכולם! כל חוויית הקנייה מרגישה כמו חו"ל, ולרגע שכחנו שאנחנו בישראל...

אין סוף אפשרויות

כמו ברשתות אופנה אחרות בארצות רבות בעולם, גם בסלקט קיים מגוון עצום של בגדי קז'ואל באיכות גבוהה ובעיצוב עכשווי, המתכתב עם הטרנדים הקיימים בשוק האופנה המתחלף כל העת. בנוסף לבגדים, מציעה הרשת גם מגוון רחב של מוצרים נלווים כגון: נעלים, הלבשה תחתונה, תיקים, חגורות, תכשיטים, משקפיים, אביזרים לשיער ועוד...והכל במקום אחד גדול, מרווח ומעוצב באופן החדשני והמעודכן ביותר, ובמחירים נוחים המתאימים לכל כיס.

שירות לפני הכל

עוד כשהייתה חנות קטנה, חרטה על דגלה סלקט את המונח, "שירות לפני הכל".

שמה נישא לפניה בכל הקשור למדיניות הנוחה ומסבירת הפנים בכל הקשור להחזרת מוצרים, לשירות האדיב והסבלני, להשמת הלקוח במקום הראשון ולמתן התחושה שרשת סלקט היא בראש ובראשונה בית עבור כל לקוחותיה.

חזון שהתגשם

נראה כי חזונם של בעלי החברה, הנחיל תפיסה חדשנית בעולם האופנה הישראלי, ולהעניק חוויית קניה ותודעת שירות גבוהה, לצד מגוון של פריטי אופנה לכל גיל במחירים נגישים לצרכן הפרטי", אכן

התגשם ומתגשם יום ביומו ברשת סלקט.

נגישות

כל סניפי סלקט מונגשים כחוק

בימים אלו אנו פועלים להנגשת האתר לרמת AA.

בנוסף, בחברתנו פועלת יועצת נגישות:

חגית: 03-9314719

בסניפים אלו יש תא הלבשה מונגשים

מדבקות ושילוט מתאים

-כל הסניפים יש לולאות השראה

חניות נכים

 AA בימים אלו אנו פועלים להנגשת האתר לרמת

בחברתנו פועלת יועצת נגישות, חגית, 039314719

במידה ויש לכם הערות/הארות בנושא נגישות, אנא פנו אלינו